Новини

Вступ до фаху для майбутніх обліковців та фінансистів2019.09.10 15:38

Молодь має бути активна по життю, вчитися активно представляти себе роботодавцю, шукати можливості здобуття професійного досвіду з перших років навчання у навчальному закладі. Той хто є креативним та інноваційним, може бути успішним.
Студентам другого курсу Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ фахівець відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості провела тематичний семінар «Молодь на ринку праці». Молоді люди мали можливість ознайомитись з вакансіями актуальними у місті Луцьку і отримати корисні поради з питань пошуку роботи. Студенти мають багато амбіцій, прагнень та мрій, але цього недостатньо. Необхідно вміти презентувати свої вміння та здібності, володіти навичками переконання роботодавця, вміло вести дискусію, складати план побудови власної кар’єри.
Під час семінару студенти мали можливість підвищити впевненість у своїх можливостях, готували власне резюме, отримали рекомендації щодо проведення співбесіди з роботодавцем.
На завершення заходу фахівець побажала молодим людям вірити у свої сили, бути терплячими, наполегливими, впевненими у собі і завжди досягати успіху, впевнено йдучи до поставленої мети.
Студенти також побували на цікавій та змістовній екскурсії в "Приват Банку", де працівники ознайомили з різними відділами банку, презентували професії для майбутніх працівників банківських установ.

Адміністрація Луцького кооперативного коледжу висловлює щиру вдячність усім керівникам, які долучились до навчальної практики та сподівається на подальшу співпрацю.
Переглянути фотогалерею
Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)