Новини

1 вересня 2019 р.2019.09.03 13:26

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Щороку в осінньому буянні квітів до нас приходить хвилююче свято – День знань. Саме в цей день ми переступаємо поріг дитинства, зазираємо у юність, торкаємося зрілості. Це особливий свято, коли відкривається шлях в майбутнє, на якому зустрічатимуться радощі й тривоги, злети і падіння, успіхи і перемоги,  захоплююче студентське життя, нові друзі, і ще багато прекрасного, неповторного  та цікавого.

Нашому колективу приємно, що ви шановні першокурсники, обрали саме наш навчальний заклад. Адже не кожний заклад на Волині може похизуватися таким віком та авторитетом. Вже 79 років поспіль він гостинно приймає абітурієнтів та випускає висококваліфікованих молодших спеціалістів і кваліфікованих робітників.

Ми віримо, що кожен із вас стане хорошим фахівцем, зможе подолати труднощі, життєві незгоди, наполегливо буде йти до здійснення своєї мрії! З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння, нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

Тож в добру путь Вам, із вірою в майбутнє!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)