Новини

Звітно-виборні студентські збори2019.05.27 16:49

У актовій залі коледжу відбулася відбулись звітно-виборні студентські збори, на яких діюча голова студентської ради Федчик Олеся (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») прозвітувала про виконану роботу за період 2017-2019рр. Також було представлено нових кандидатів на посаду голови студентського самоврядування. Виявили бажання очолити Студентську раду коледжу троє студентів ІІ курсу: Жогло Максим (спеціальність «Готельно-ресторанна справа», Назарук Христина (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» та Ткачук Наталія (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»). Кожен із кандидатів на посаду голови студентського самоврядування представив свою передвиборчу програму та бачення студентського життя коледжу у короткій промові. Попередньо всі студенти мали можливість ознайомитися з програмами кожного із претендентів на інформаційних стендах коледжу.

Кожен з кандидатів виступив та презентував свою програму розвитку Студентської ради коледжу. Усі присутні мали змогу поставити питання кандидатам.

Протягом 27-28 травня під час ІІ та ІІІ перерв у фойє коледжу відбудеться зустріч з кандидатами на посаду Голови Студентської ради, на якій кожен охочий може поспілкуватися з кандидатами та задати свої питання, для того щоб зробити правильний вибір.

29 травня 2019 р. відбудуться вибори голови студентської ради коледжу!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)