Новини

"Цілуємо руки наших матерів."2019.05.21 09:57

Студенти другого курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (куратор Матвійчук Т.В.) на виховному заході вшанували найближчу людину - Матір. У дружньому колі зібрались, щоб згадати своє дитинство, переглянути сторінки власного життя, щоб поговорити про найдорожчу, найближчу людину, перед якою ми завжди в неоплачуваному боргу. Мати віддає дитині всю мудрість своєї душі, тепло свого серця, своє здоров`я. Материнська любов не знає  страху, сумнівів, розрахунків. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею.
Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли у неї є сім’я. Батько і мати – це два лебедині крила нашого життя, наша опора, де в сузір`ї братиків і сестричок, під опікою найрідніших, дитина має найбільше шансів на душевний комфорт.
Ведучі заходу,  Михайло Троць та  Мар`яна Вовк, розповіли історію виникнення та святкування Дня матері. Зворушливо прозвучали поезії у декламуванні Наталії Ткачук, Юлії Яворської, Дем`яна Колінського. Зачарували піснями: Катя Максимчук (Пісня "Батькам".Слова і музика: Алла  Івашина), Вікторія Стрекалюк (Пісня "Весняний вальс". Слова і музика: Наталія Май), Вікторія Ковальчук та Юлія Хрупчик (Пісня "Мамо, мамочко, моя". Слова і музика: Наталія Май). Танцями порадувала Наталія Ткачук. Розвеселили хвилинами сміху Владислав Трохимчук та Олександр Лисюк (Батьківські збори: Чого ото мама за тебе червоніла? «Вар`яти-шоу»).
У знак великої подяки за всі турботи, недоспані  ночі та безмежну любов під супровід мелодії «Рідна мати моя» студенти  подарували усім присутнім матерям квіти. Побажали добра та здійснення сонячних  материнських мрій і надій, вдячності від дітей, синівської любові й тепла. На завершення дружнім колективом заспівали пісню" Я бажаю"(Слова: Ніна Дівіль Музика: Володимир Домшинський).

Переглянути фотогалерею
Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)