Новини

Виховний захід «Україна – наша Батьківщина»2019.05.15 15:48

8 травня студенти груп ОО-31, ФБС-31 (куратор Ососкало Ірина Миколаївна) провели виховний захід «Україна – наша Батьківщина».  Рідний  край … Він  починається  від  батьківського  порога, стежини, стрункої  тополі, твоїх воріт, з  барвінку, який  ніжно  стелиться  по  садочку. Найсвятішими для  нас  є  слова: Україна, Батьківщина.

Ще декілька років тому ми з вами не знали дуже багатьох слів, пов`язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум`я військових дій. Ще декілька років тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту. Від розуміння і любові кожного з нас залежатиме, яким буде майбутнє України. Нові часи, нові завдання, нові вимоги. Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає на вас, завтрашніх господарів життя.

Треба вірити, що настане час, коли наше життя наповниться щастям, спокоєм, теплом, хлібом і квітами, сподіваннями і радістю, працею і відпочинком – тим, що робить життя людське повноцінним. Щоб кожен з гордістю міг сказати: „Я – громадянин України». Для цього сьогодні потрібно головне – впевненість у силах свого народу і своїх власних, дружна робота і віра в її успіх, у майбутнє України.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)