Новини

Виховний захід «Україна – наша Батьківщина»2019.05.15 15:48

8 травня студенти груп ОО-31, ФБС-31 (куратор Ососкало Ірина Миколаївна) провели виховний захід «Україна – наша Батьківщина».  Рідний  край … Він  починається  від  батьківського  порога, стежини, стрункої  тополі, твоїх воріт, з  барвінку, який  ніжно  стелиться  по  садочку. Найсвятішими для  нас  є  слова: Україна, Батьківщина.

Ще декілька років тому ми з вами не знали дуже багатьох слів, пов`язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум`я військових дій. Ще декілька років тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту. Від розуміння і любові кожного з нас залежатиме, яким буде майбутнє України. Нові часи, нові завдання, нові вимоги. Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає на вас, завтрашніх господарів життя.

Треба вірити, що настане час, коли наше життя наповниться щастям, спокоєм, теплом, хлібом і квітами, сподіваннями і радістю, працею і відпочинком – тим, що робить життя людське повноцінним. Щоб кожен з гордістю міг сказати: „Я – громадянин України». Для цього сьогодні потрібно головне – впевненість у силах свого народу і своїх власних, дружна робота і віра в її успіх, у майбутнє України.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)