Новини

Майстер-класи для кухарів і технологів2019.05.15 13:30

Важливого значення для вдосконалення професійної майстерності набув метод навчання за допомогою проведення майстер-класів. Студенти спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» і учні професій «Кухар. Кондитер» та «Офіціант. Бармен» після проходження виробничої практики охоче діляться зі своїми одногрупниками здобутими вміннями з технології приготування різних страв.

Легкий та ніжний тартар з кабачків, яблук та апельсина запропонував приготувати учень групи КК-31 Матвійчук Максим. Ця незвичайна страва містить мало калорій, тому її можна споживати і тим, хто худне. Подається тартар з маринованим обсмаженим тунцем та руколою.
Тартар – рецепт для шанувальників ексклюзивних кулінарних витворів, хто не має нічого проти вживання сирого м’яса та з задоволенням відвідає варіанти приготування оригінальної і незвичайної страви французької кухні. Максим стверджує, що готувати смачний тартар можна і зі свіжих чи запечених овочів. Така страва здивує прихильників пісного або вегетаріанського меню.
Переглянути фотогалерею

Учень групи КК-31 Кравчук Максим, окрім приготування кулінарних та кондитерських виробів, опановує нову професію  - бармена. Максим захотів спробувати щось кардинально нове, відмінне від того, що вчить і знає. У першу чергу було цікаво створювати нові напої, набиратись досвіду та продемонструвати це своїм викладачам та одногрупникам.
Переглянути фотогалерею

Студентка групи ХТ-21 Дудко Юлія захоплюється приготування солодких страв та десертів. Юля продемонструвала майстер-клас з приготування шоколадного фондану. Це популярний десерт французької кухні: кекс з шоколадного бісківтного тіста. Для фондану готують бісквітне тісто з додаванням вершкового масла та великої кількості гіркого шоколаду. Тісто заливають у формочки та запікають в духовці. Цей десерт вважається складним у приготуванні, оскільки фондан необхідно точно дотримати в духовці так, аби зберігалася рідка серцевина та хрустка скоринка назовні.
Переглянути фотогалерею

Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)