Новини

Майстер-класи для кухарів і технологів2019.05.15 13:30

Важливого значення для вдосконалення професійної майстерності набув метод навчання за допомогою проведення майстер-класів. Студенти спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» і учні професій «Кухар. Кондитер» та «Офіціант. Бармен» після проходження виробничої практики охоче діляться зі своїми одногрупниками здобутими вміннями з технології приготування різних страв.

Легкий та ніжний тартар з кабачків, яблук та апельсина запропонував приготувати учень групи КК-31 Матвійчук Максим. Ця незвичайна страва містить мало калорій, тому її можна споживати і тим, хто худне. Подається тартар з маринованим обсмаженим тунцем та руколою.
Тартар – рецепт для шанувальників ексклюзивних кулінарних витворів, хто не має нічого проти вживання сирого м’яса та з задоволенням відвідає варіанти приготування оригінальної і незвичайної страви французької кухні. Максим стверджує, що готувати смачний тартар можна і зі свіжих чи запечених овочів. Така страва здивує прихильників пісного або вегетаріанського меню.
Переглянути фотогалерею

Учень групи КК-31 Кравчук Максим, окрім приготування кулінарних та кондитерських виробів, опановує нову професію  - бармена. Максим захотів спробувати щось кардинально нове, відмінне від того, що вчить і знає. У першу чергу було цікаво створювати нові напої, набиратись досвіду та продемонструвати це своїм викладачам та одногрупникам.
Переглянути фотогалерею

Студентка групи ХТ-21 Дудко Юлія захоплюється приготування солодких страв та десертів. Юля продемонструвала майстер-клас з приготування шоколадного фондану. Це популярний десерт французької кухні: кекс з шоколадного бісківтного тіста. Для фондану готують бісквітне тісто з додаванням вершкового масла та великої кількості гіркого шоколаду. Тісто заливають у формочки та запікають в духовці. Цей десерт вважається складним у приготуванні, оскільки фондан необхідно точно дотримати в духовці так, аби зберігалася рідка серцевина та хрустка скоринка назовні.
Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)