Новини

Великодні традиції2019.05.07 16:38

Великдень – одне з найголовніших релігійних свят, яке відзначають в усьому світі. Однією із поширених великодніх традицій в Україні є гостини з пасхальними подарунками. Сучасне святкування Великодня  базується не лише на традиційному для українців національному символі – писанці, а й передбачає використання західних пасхальних трендів: зайчиків, птахів, курчат, оздоблених муляжів яєць, пасхальних віночків, букетів тощо. Так, ексклюзивні та оригінальні композиції ручної роботи представили студенти нашого коледжу на виставці святкового декору до Великодня. Під час створення Пасхальної композиції є можливість проявити фантазію та виготовити дійсно оригінальну річ. Ну і, звичайно, витвір власних рук поціновується завжди, бо у лише у ньому можна відчути частинку серця його творця.

Студентські та учнівські колективи активно долучилися до участі у виставці і представили, виготовлені у різних техніках, писанки, серветки, рушники, великодні композиції. Усі відвідувачі виставки відзначили творчий підхід до оформлення композицій, прагнення учасників не тільки максимально використати усі символи Великодня, а й естетично поєднати їх у композицію.

Тож чимало ідей сьогодні представили наші студенти: великодні кошики з лози; пасхальні композиції з квітів, традиційні віночки, які розміщують на вхідних дверях і стінах чи кладуть в центрі святкового столу, а також велику кількість інших елементів декору, що створюють святкову атмосферу. Кожна річ, створена власними руками, випромінює позитивні відчуття, приносить  радість Світлого Христового Воскресіння!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)