Новини

Виставка «Прийди зі своїм «Кобзарем»2019.03.13 16:35

З нагоди відзначення 205-ї річниці із дня народження видатного українського поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка, у фойє коледжу відбулося вшанування найвеличнішої постаті нашого народу – геніального поета, талановитого художника, відомого у всьому світі.

Керівники груп спільно зі  студентами організували виставку «Прийди зі своїм «Кобзарем», на якій  експонуються різноманітні видання, копії малюнків та рукописів, вишиті та різьблені по дереву портрети Т. Г. Шевченка, підібрано літературу, що розкриває його творчий та життєвий шлях, спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Він був символом національного духу і надихав патріотів протягом десятиліть. Шевченко давно став у народній свідомості символом українського національного духу. Його творчість та нескорений образ борця протягом століть надихають українських патріотів на боротьбу за майбутнє країни. Адже його життя було подвигом,  незважаючи ні на які перешкоди, переслідування, злидні і нещастя, Тарас Шевченко не лише проніс своїм життєвим шляхом неосяжну любов до своєї Батьківщини, а й зумів вистояти, зберегти в своїй душі незгасиме поетичне полум`я, залишивши для нащадків пророчі твори, які не втрачають актуальності навіть через  століття після їх написання.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)