Новини

Святковий концерт «У жінці все від Божої любові»2019.03.11 17:23

Не випадково вшановують жінку саме навесні, у дні весняного пробудження й оновлення!  Тому, що наші українські жінки, поєднали в собі все: теплоту душі і ніжність, гармонію витонченості та жіночності, і в той же час неймовірну силу та мужність.

Напередодні Міжнародного жіночого дня студенти коледжу традиційно підготували святковий концерт «У жінці все від Божої любові». Усім представницям чарівної статі, учасники святкового заходу дарували теплоту сердець, доброту посмішок, щирість побажань і гарний настрій. Лунали чудові пісні, виконувались хореографічні композиції, звучали слова вдячності та сердечні привітання. Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок. 

З вітальним словом виступила  директор  коледжу Цвек Олена  Володимирівна, яка також відзначила почесними грамотами   викладачів за значні  досягнення  у викладацькій роботі та найкращих студентів коледжу за перемогу в олімпіадах, конкурсах та громадському житті коледжу.

Колектив коледжу вдячний усім учасникам святкового дійства  за естетичне задоволення та хороший настрій від святкового концерту.

Дорогі жінки, бажаємо вам щастя та затишку в родинному колі, сімейного благополуччя та добробуту, нових успіхів та перспектив у професійній діяльності. Хай щастя заходить у ваші домівки дзвінким веселим сміхом, музикою, квітами, коханням, миру та злагоди, віри, надії і любові Вам, наші дорогі! Нехай завжди вас пестить весна ласкавими промінчиками і жовтими грудочками мімози. Щастя вам, усмішок, солодкого стану душі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)