Новини

Студенти-першокурсники на відкритті виставки2019.02.18 10:42

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, студенти коледжу відвідали відкриття виставки «Від Афганістану до Іраку: волиняни у військових конфліктах на території інших держав» , що у  Волинському краєзнавчому музеї.

З проведеної  екскурсії вони дізналися про участь волинян у військових конфліктах на теренах іноземних держав у часи СРСР та, вже за часів незалежної України, у миротворчих операціях під егідою ООН та НАТО. Головною ж темою була війна в Афганістані (1979–1989 рр.), через яку пройшло близько 160 тис. українців. Цьогоріч, 15 лютого виповнюється 30 років від часу виведення радянського контингенту з цієї країни.

На виставці присутнім представили світлини волинян, які служили в Афганістані, їхні нагороди, зброю, статистичні дані, тогочасна афганська преса, книги. На окремому стенді – матеріали про миротворців, родом з Волині, які служили в Іраку, Конго тощо. Обговорено було різні військові епізоди, в ході тих збройних конфліктів, у яких брали участь українці на територіях інших держав.

Була висвітлена й участь ветеранів війни в Афганістані та колишніх миротворців у війні на сході України – і як волонтерів, і як військовослужбовців ЗС України.

Переглянути фотогалерею
Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)