Новини

Зимовий випуск 20192019.02.05 10:20

Випуск із навчального закладу - особливий день для кожної людини, адже  закінчився ще один відповідальний етап життя.  

Урочисто й трішки з сумом пройшло прощання з випускниками  нашого коледжу. Багато хороших слів було сказано  на адресу випускників та їх батьків, на адресу адміністрації, викладачів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - висококваліфікованих спеціалістів, майстрів своєї справи, які є конкурентоспроможними  на ринку праці. Цей довгожданий день став радісним і щемким святом розставання з коледжем і зустрічі  з незвіданим майбутнім.

Директор коледжу Цвек Олена Володимирівна привітала випускників та вручила подяки за високі успіхи у навчанні, високий професійний рівень та активну участь у житті коледжу Козел Надії, Козаку Денису, Редькович Юлії, Кудінович Наталії, Лук`яновій Наталії, Міснік Марії та Спепанюку Павлу.

Відчувалася їх непідробна вдячність коледжу, де за три з половиною роки навчання всі стали такими близькими й рідними, де відбулися їх справжні злети, розкрилися найкращі грані їх особистостей, сформувалися підвалини їхньої майбутньої  і, сподіваємося,  неодмінно стрімкої  кар’єри. Вітаємо вас, дорогі випускники, і бажаємо здійснення всіх ваших найсміливіших задумів!

Переглянути фотогалерею


Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)