Новини

Зимовий випуск 20192019.02.05 10:20

Випуск із навчального закладу - особливий день для кожної людини, адже  закінчився ще один відповідальний етап життя.  

Урочисто й трішки з сумом пройшло прощання з випускниками  нашого коледжу. Багато хороших слів було сказано  на адресу випускників та їх батьків, на адресу адміністрації, викладачів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - висококваліфікованих спеціалістів, майстрів своєї справи, які є конкурентоспроможними  на ринку праці. Цей довгожданий день став радісним і щемким святом розставання з коледжем і зустрічі  з незвіданим майбутнім.

Директор коледжу Цвек Олена Володимирівна привітала випускників та вручила подяки за високі успіхи у навчанні, високий професійний рівень та активну участь у житті коледжу Козел Надії, Козаку Денису, Редькович Юлії, Кудінович Наталії, Лук`яновій Наталії, Міснік Марії та Спепанюку Павлу.

Відчувалася їх непідробна вдячність коледжу, де за три з половиною роки навчання всі стали такими близькими й рідними, де відбулися їх справжні злети, розкрилися найкращі грані їх особистостей, сформувалися підвалини їхньої майбутньої  і, сподіваємося,  неодмінно стрімкої  кар’єри. Вітаємо вас, дорогі випускники, і бажаємо здійснення всіх ваших найсміливіших задумів!

Переглянути фотогалерею


Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)