Новини

Практичне заняття у Луцькій ДПІ2018.12.21 16:30

Студенти Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ, які здобувають фах фінансиста та бухгалтера, відвідали Луцьку ДПІ Луцького управління ГУ ДФС у Волинській області.

Як зауважила начальник Луцької ДПІ Ніна Демчук, фахівці ДФС активно пропагують серед платників податків застосування в їх діяльності сучасних інформаційних технологій. А враховуючи рівень доступності електронних сервісів ДФС, виконання податкових зобов’язань  та взаємодію з фахівцями фіскальних органів  варто перевести в електронний формат.

Центр обслуговування платників Луцької ДПІ забезпечує на якісному рівні весь передбачений чинним законодавством перелік адміністративних та інших послуг. Але в період подання звітності чимало наших підприємців відкладають візит до податкової інспекції на останній день, щоб подати паперові звіти. Тож, ми переконуємо представників бізнесу звітуватися перед ДФС в електронному форматі через Електронний кабінет платника. Кожен має можливість створити в цьому сервісі своє персональне захищене робоче місце, спілкуючись з фіскалами дистанційно та у зручний час», - зазначила керівник Луцької ДПІ Ніна Демчук.

Тим часом, практичне заняття зі студентами коледжу щодо особливостей реєстрації та роботи в Електронному кабінеті платника провела завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)