Новини

Практичне заняття у Луцькій ДПІ2018.12.21 16:30

Студенти Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ, які здобувають фах фінансиста та бухгалтера, відвідали Луцьку ДПІ Луцького управління ГУ ДФС у Волинській області.

Як зауважила начальник Луцької ДПІ Ніна Демчук, фахівці ДФС активно пропагують серед платників податків застосування в їх діяльності сучасних інформаційних технологій. А враховуючи рівень доступності електронних сервісів ДФС, виконання податкових зобов’язань  та взаємодію з фахівцями фіскальних органів  варто перевести в електронний формат.

Центр обслуговування платників Луцької ДПІ забезпечує на якісному рівні весь передбачений чинним законодавством перелік адміністративних та інших послуг. Але в період подання звітності чимало наших підприємців відкладають візит до податкової інспекції на останній день, щоб подати паперові звіти. Тож, ми переконуємо представників бізнесу звітуватися перед ДФС в електронному форматі через Електронний кабінет платника. Кожен має можливість створити в цьому сервісі своє персональне захищене робоче місце, спілкуючись з фіскалами дистанційно та у зручний час», - зазначила керівник Луцької ДПІ Ніна Демчук.

Тим часом, практичне заняття зі студентами коледжу щодо особливостей реєстрації та роботи в Електронному кабінеті платника провела завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)