Новини

Майстер-класи при підготовці майбутніх фахівців2018.12.18 09:44

Навчатись необхідно постійно, навчатись один в одного. Для взаємообміну професійним досвідом у коледжі систематично проводяться майстер-класи. Майстер-клас - сучасна форма проведення навчального тренінгу для відпрацювання практичних навичок за різними методиками і технологіями з метою підвищення професійного рівня і обміну передовим досвідом учасників, розширення кругозору і залучення до новітніх галузей знань та вмінь.

Найефективніше застосування майстер-класів при підготовці майбутніх фахівців у сфері обслуговування та харчових технологій. Цього навчального року багато студентів та учнів після проходження виробничої практики побажали продемонструвати свої вміння та навики з приготування різноманітних страв.

У коледжі організовано та  проведено майстер-клас «3D квіти в желе» студенткою спеціальності «Харчові технології» Львівського торговельно-економічного університету Федонюк Катериною. Багато майбутніх кухарів і технологів захопились цією дивовижною справою і під час занять кондитерського гуртка «Тортіно» удосконалюють свої вміння та навчають інших бажаючих.

Переглянути фотогалерею

Випускниця групи за професією «Кухар. Кондитер»  Познюр Анна, після проходження виробничої практики у закладі ресторанного господарства у Польщі продемонструвала своїм колегам технологію приготування котлети "де-валяй" (аналог котлети «по-київськи»).

Переглянути фотогалерею

Студентка заочного відділення коледжу кухар з багаторічним досвідом Ятчук Юлія і переддень новорічних та різдвяних свят запропонувала своїм молодим колегам приготування банкетної страви із птиці «Курка фарширована млинцями зі шпинатом».

Переглянути фотогалерею

Учасники майстер-класів мали можливість продемонструвати свої вміння, та отримати  нові знання і досвід професійного спілкування один з одним.

Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)