Новини

Випуск кухарів-кондитерів2018.12.08 14:16

30 листопада 2018 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбувся випуск кваліфікованих робітників з професії «Кухар. Кондитер».

З цією важливою подією володарів новеньких дипломів привітала директор коледжу Цвек Олена Володимирівна та заступник голови правління Волинської облспоживспілки Завацька Світлана Олександрівна.

Познюр Анна та Порохнавець Мортен отримали подяки за активну участь у громадському  житті коледжу та у конкурсах професійної майстерності.

З побажаннями до випускників звернулася куратор групи – Цехош Наталія Олексіївна.

Шановні випускники! Втілюйте свої мрії у життя, ніколи не відступайте перед труднощами, удачі вам, нових досягнень, щастя і професійних успіхів!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ПРОБНЕ ЗНО
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)