Новини

Відкрита лекція професора Маркуса Джоуба2018.11.30 16:26

20 листопада відомий американський професор Маркус Джоуб прочитав студентам Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету пізнавальну та інформативну лекцію на тему: «Freedom and the Christian Influence on the Formation of the US Government / Свобода і вплив християнства на формування уряду США», яка викликала неабияку  зацікавленість у присутніх. Весь час Маркус Джоб  наводив приклади із свого життя. Послухати   лектора та поспілкуватися з носієм англійської мови  прийшли студенти та викладачі коледжу.

Маркус Джоуб – доктор наук, професор Університету Маямі (США) з 2000 року. Народився в Оклахомі, США. Працював в Школі бізнесу ім. Фармера, Оксфорд, Огайо. Основна сфера діяльності – інформаційні системи та аналіз. Впродовж останніх 25 років надавав консалтингові, навчальні послуги компаніям General Electric, Proctor and Gamble, NASA-Lewis Research Center, Westinghouse. Окрім того, відвідував з лекціями більше 40 українських університетів. Його внесок до розвитку української науково-професійної сфери та співпраці наших ВНЗ переоцінити важко, адже окрім маси реалізованих проектів, він видав книгу українською мовою, за якою фактично полюють всі, хто зацікавлений у хорошій роботі свого підприємства.

Окремо слід відзначити плідну та жваву дискусію та неформальне спілкування зі студентами, які задали чимало цікавих питань американському професору.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)