Новини

Молодіжна рада Луцька2018.10.31 17:10

26 жовтня 2018 р. вже вдруге відбулося засідання Молодіжної ради при Луцькій міській раді. Перші два засідання були суто організаційними: створювали комісії, вибирали голів, затверджували план роботи. 

До її складу увійшли найактивніші представники  молодіжних організацій, учнівського та студентського самоврядування нашого міста. Нам дуже приємно, що серед багатьох претендентів до її складу, було обрано і нашу студентку спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шамбору Надію. Це активна, цілеспрямована, ініціативна студентка, яка неодноразово брала участь у різних молодіжних заходах Волині.

Надалі члени Молодіжної ради періодично будуть збиратись для обговорення проблем та ініціатив молоді, будуть доносити основні проблеми, потреби і бажання молоді до керівників міста, що дозволить сформувати молодіжну політику. Представники Молодіжної ради співпрацюватимуть з усіма підрозділами Луцької міської ради, будуть присутніми на сесіях міської ради, зможуть вносити рішення, доноситимуть основні думки і проблеми молоді до керівництва міської ради, забезпечуватимуть узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації, проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Вітаємо, Вас Надіє, та бажаємо побільше креативних ідей, натхнення, наполегливості та, звісно, успіхів! Ми віримо у Вас, та знаємо, що Ви гідно представите наш коледж, інтереси і потреби молоді, станете активним членом Молодіжної ради!
Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)