Новини

День захисника України2018.10.15 09:33

Учні груп КК-21 та КК-22 (куратор Дарчич Н.В.) підготували та провели урочисту лінійку з нагоди Дня захисника України.   Це свято відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2014 року указом Президента є державним святом з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Присутні викладачі, учні та студенти  пам’ятають подвиг славних синів України - героїв УПА , героїв небесної сотні і героїв АТО, серед який і випускник нашого коледжу Помінкевич  Сергій Петрович  який загинув у 2014 році  в Іловайському котлі.

Всім, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлюючи всі етапи розвитку нашого славетного війська: тим, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу щиро зичимо  доброго здоров,я  щастя, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)