Новини

День захисника України2018.10.15 09:33

Учні груп КК-21 та КК-22 (куратор Дарчич Н.В.) підготували та провели урочисту лінійку з нагоди Дня захисника України.   Це свято відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2014 року указом Президента є державним святом з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Присутні викладачі, учні та студенти  пам’ятають подвиг славних синів України - героїв УПА , героїв небесної сотні і героїв АТО, серед який і випускник нашого коледжу Помінкевич  Сергій Петрович  який загинув у 2014 році  в Іловайському котлі.

Всім, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлюючи всі етапи розвитку нашого славетного війська: тим, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу щиро зичимо  доброго здоров,я  щастя, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)