Новини

Батьківські збори2018.10.24 14:31

Традиційно, вже не один рік поспіль, батьківські збори проходять у форматі родинного свята. Адже саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

Студенти-першокурсники підготували для батьків святковий концерт «Тільки родина, як зірка єдина», де продемонструвати свої здібності  та таланти, подарувати батькам радість та хороший настрій.

Другий етап зустрічі відбувся з адміністрацією закладу, під час якої директор коледжу та його заступники розповіли про організацію навчально – виховного процесу, матеріально-технічну базу закладу, ознайомили батьків з нормативними актами у сфері освіти, основними напрямками та завданнями, які є першочерговими для нашого навчального закладу.

Потому відбулась зустріч батьків з кураторами груп. Під час якої  батьки мали змогу поспілкуватись із керівниками груп та викладачами щодо успішності та відвідування занять їхніми дітьми.

Плідною була робота спільного засідання адміністрації коледжу  та батьківського комітету під час якої, було обговорено ряд важливих питань навчально-виховної роботи та визначено способи і методи ефективного співробітництва навчального закладу і сім’ї.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ПРОБНЕ ЗНО
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)