Новини

Етнофестиваль кулінарного мистецтва2018.10.24 14:22

19 жовтня 2018 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся IV Міжнародний етнофестиваль кулінарного мистецтва. У конкурсі взяли участь команди з Бресту, Одеси, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського, Чернівців та Луцька.

Луцький кооперативний коледж ЛТЕУ  представляли студенти спеціальності «Харчові технології» Кудінович Наталія, Мельник Ярослав та Степанюк Павло. Майбутні спеціалісти сфери харчових технологій приготували гарячу страву з риби «Запечений рол скумбрії»,  вареники за власною рецептурою «Шпинатні вареники з м’ясним фаршем» та виготовляли картину-композицію з набору овочів та фруктів з використанням техніки карвінгу.

Всі навчальні заклади отримали дипломи учасників етнофестивалю  та компетентне журі відзначило команду нашого коледжу «Тіп-Топ» за креативність приготування вареників.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)