Новини

Бурштинова осінь2018.10.08 13:56

5 жовтня 2018 р. у ресторації «Добра хата» уже  9 рік поспіль відбувся фестиваль «Заяви про себе і свою професію» у рамках проведення свята «Бурштинова осінь». Наш заклад є постійним учасником фестивалю, тому і на цей раз ми залюбки прийняли запрошення, адже нам і справді є, що показати та поділитися досвідом з іншими учасниками. Як завжди фестиваль насичений кулінарними майстер-класами, оригінальними презентаціями, найрізноманітнішими виставками, прес-конференціями та музично-розважальною програмою.

В рамках проведення заходу відбулися прес-конференції провідних спеціалістів сфери ресторанно-готельного бізнесу та надання послуг, членів Асоціації кулінарів України, майстер-класи відомих шеф-кухарів України, золотих переможців міжнародних фестивалів. Учасники та гості мали чудову можливість познайомитися із гуру кулінарії. Своїми знаннями охоче поділилися почесний міжнародний шеф-кухар, концепт-шеф ресторанів французької кухні мережі Рейкарц Хотел Груп – Жан-Луї Дюжер, відомі золоті шеф-кухарі України, Віктор Фіалковський, Олександр Дахно, Віктор Біляк та учасник телевізійного шоу «Король десертів» Антон Линда.

Впродовж дня журі з різних куточків України, оцінювали і визначали переможців, а в кінці свята вручали учасникам дипломи, подяки і подарунки. Приємно, що журі відмітило майстерність та високий професіоналізм викладачів, майстрів виробничого навчання, студентів та учнів нашого коледжу.

Кожен бажаючий у цей день міг не тільки підвищити свій загальний рівень із кулінарного мистецтва, а й обмінятись досвідом, набути нових фахових навичок. Гості фестивалю увібрали в себе безліч позитивних емоцій та вражень, дегустували та придбали чимало смакоти.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)