Новини

Бурштинова осінь2018.10.08 13:56

5 жовтня 2018 р. у ресторації «Добра хата» уже  9 рік поспіль відбувся фестиваль «Заяви про себе і свою професію» у рамках проведення свята «Бурштинова осінь». Наш заклад є постійним учасником фестивалю, тому і на цей раз ми залюбки прийняли запрошення, адже нам і справді є, що показати та поділитися досвідом з іншими учасниками. Як завжди фестиваль насичений кулінарними майстер-класами, оригінальними презентаціями, найрізноманітнішими виставками, прес-конференціями та музично-розважальною програмою.

В рамках проведення заходу відбулися прес-конференції провідних спеціалістів сфери ресторанно-готельного бізнесу та надання послуг, членів Асоціації кулінарів України, майстер-класи відомих шеф-кухарів України, золотих переможців міжнародних фестивалів. Учасники та гості мали чудову можливість познайомитися із гуру кулінарії. Своїми знаннями охоче поділилися почесний міжнародний шеф-кухар, концепт-шеф ресторанів французької кухні мережі Рейкарц Хотел Груп – Жан-Луї Дюжер, відомі золоті шеф-кухарі України, Віктор Фіалковський, Олександр Дахно, Віктор Біляк та учасник телевізійного шоу «Король десертів» Антон Линда.

Впродовж дня журі з різних куточків України, оцінювали і визначали переможців, а в кінці свята вручали учасникам дипломи, подяки і подарунки. Приємно, що журі відмітило майстерність та високий професіоналізм викладачів, майстрів виробничого навчання, студентів та учнів нашого коледжу.

Кожен бажаючий у цей день міг не тільки підвищити свій загальний рівень із кулінарного мистецтва, а й обмінятись досвідом, набути нових фахових навичок. Гості фестивалю увібрали в себе безліч позитивних емоцій та вражень, дегустували та придбали чимало смакоти.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)