Новини

День працівників освіти2018.10.08 12:02

У прекрасну пору року приходить до нас свято працівників освіти. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі  мереживо бабиного літа, а червоні жоржини променіють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим викладачам.

Традиційно цей день в нашому закладі зустрічають педагогів-ветеранів, які десятки років наполегливої праці віддали коледжу, які творили історію закладу, які навчали і наших викладачів.

До Дня працівників освіти Студентська рада коледжу організувала День самоврядування. Студенти відчули себе у ролі викладачів, майстрів, кураторів, заступників директорів і навіть самого директора. Викладачі у цей день були в ролі «студентів», відпочивали і отримували найтепліші, щирі побажання та привітання з самісінького ранку у фойє коледжу. Приємною несподіванкою було відео-привітання, яке для своїх кураторів записали студенти та вітальні листівки, які розмістили на стенді.

Згодом розпочався святковий концерт «Мистецтво,  театр і освіта…» Адже, справді навчальний процес можна порівняти з  мистецтвом. Кожного ранку о пів на дев’яту розсуваються завіси коледжу, оживають аудиторії і сотні студентів чекають на свого режисера, який з дня у день пише сценарій навчально-виховного процесу. Це вистава, захоплююча акторська гра викладача і студента, а декорації – реалії життя, це - тиша серед глядачів-студентів і вибух їх емоцій, вигуків після закінчення занять. Викладач – артист, скільки ролей доводиться зіграти йому в своєму педагогічному житті. Але його слухачі  і глядачі не аплодують йому! Так, і  роль – особлива: така, що не спиниш, не скажеш: «Доволі!» Педагог – це сцена, де є усі ролі. І кожну не грати, а нею прожити та душу юнацьку у щасті й любові творити.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)