Новини

День працівників освіти2018.10.08 12:02

У прекрасну пору року приходить до нас свято працівників освіти. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі  мереживо бабиного літа, а червоні жоржини променіють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим викладачам.

Традиційно цей день в нашому закладі зустрічають педагогів-ветеранів, які десятки років наполегливої праці віддали коледжу, які творили історію закладу, які навчали і наших викладачів.

До Дня працівників освіти Студентська рада коледжу організувала День самоврядування. Студенти відчули себе у ролі викладачів, майстрів, кураторів, заступників директорів і навіть самого директора. Викладачі у цей день були в ролі «студентів», відпочивали і отримували найтепліші, щирі побажання та привітання з самісінького ранку у фойє коледжу. Приємною несподіванкою було відео-привітання, яке для своїх кураторів записали студенти та вітальні листівки, які розмістили на стенді.

Згодом розпочався святковий концерт «Мистецтво,  театр і освіта…» Адже, справді навчальний процес можна порівняти з  мистецтвом. Кожного ранку о пів на дев’яту розсуваються завіси коледжу, оживають аудиторії і сотні студентів чекають на свого режисера, який з дня у день пише сценарій навчально-виховного процесу. Це вистава, захоплююча акторська гра викладача і студента, а декорації – реалії життя, це - тиша серед глядачів-студентів і вибух їх емоцій, вигуків після закінчення занять. Викладач – артист, скільки ролей доводиться зіграти йому в своєму педагогічному житті. Але його слухачі  і глядачі не аплодують йому! Так, і  роль – особлива: така, що не спиниш, не скажеш: «Доволі!» Педагог – це сцена, де є усі ролі. І кожну не грати, а нею прожити та душу юнацьку у щасті й любові творити.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)