Новини

Школа лідера 20182018.10.08 09:29

Студенти нашого коледжу приймали участь у «Школі лідера 2018», яка проходила з 20 по 24 вересня на базі табору "Гарт", що на березі озера Світязь. Цього року Студентську Раду   коледжу представляли: Назарук Христина, Стрекалюк Вікторія та Ткачук Наталія. Протягом п`яти днів для студентів, які прагнуть розвиватися організували тренінги, лекції та дискусії з відомими людьми області. Представники Студентської Ради коледжу, відвідали наступні  тренінги: «Де знайти гроші на власний проект?», «Логіка суперечки та теорія аргументації», «Правозахисна діяльність та адвокаційні кампанії в студентському самоврядуванні», «Ризик пов`язаний з державними фінансами або як виникає корупція», «Командобудування», «Графічне подання інформації», «Як зробити «двіжовою» студентську раду». Також приймали участь у різноманітних конкурсах та квесті, брали участь в  інтелектуально-розважальному шоу «Хто зверху?», «Дебати», змагалися у танцювальному батлі. Програма була розписана і продумана до хвилини.

Участь у подібних заходах - це хороший досвід для роботи в команді, вдосконалення лідерських якостей, що сприяє розвитку ділових якостей, основам журналістики, публічному виступу.

Представники від коледжу мали змогу перевірити свої лідерські якості, вміння організовувати робочий процес та час, відпрацьовували особливості публічного виступу.

Подібні заходи допомагають розкрити власний потенціал та сприяти особистому розвитку, налагодити контакти між органами студентського самоврядування навчальних закладів області.

Наші студенти -  креативні, рішучі, творчі особистості, які  вміють поєднати навчання, громадську та волонтерську роботу, відвідують  у різноманітні гуртки, беруть участь у тренінгах, фестивалях. І, що головне, прагнуть розвиватися!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)