Новини

Навчальна практика "Вступ до фаху"2018.09.11 11:11

З 01 по 06 вересня 2018р. викладачами спецдисциплін Ляшук О.С. та Цехош Н.О. були організовані зустрічі на кращих базах практики для студентів другого курсу в рамках проведення навчальної практики «Вступ до фаху».

Студенти відвідали: ресторан «Прага» (директор Оксана Анатоліївна), бренч-кафе «Pur-Pyr» (адміністратор Юлія Миколаївна), сімейне кафе «ShowBasiliс» (адміністратор Юлія Іванівна), ресторацію «Добра хата» (директор Наход Микола Іванович),  кафе-готель «Околиця» (директор Світлана Олексіївна), готель «Альтаміра» (адміністратор Наталя)

«Чому Ви обрали саме таку професію?» - це було одне із ключових запитань, яке задавали студенти групи ГРС-21/2 спеціальності «Готельно-ресторанна справа» керівникам кращих закладів ресторанного господарства та готельного бізнесу міста Луцька.

Відповіді були різними, цікавими, але усі потенційні роботодавці націлювали студентів на необхідність навчання, постійного професійного вдосконалення, здобуття практичних навичок.   

Від побаченого та почутого студентів переповнювали емоції. Найголовніше, про що говорили майбутні фахівці – це те, що вони не помилися з обраною спеціальністю.

Адміністрація Луцького кооперативного коледжу висловлює щиру вдячність усім керівникам баз-практики, які долучилися до навчальної практики та сподівається на подальшу співпрацю.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)