Новини

Літній випуск 20182018.07.03 16:09

Випускний – це свято, якого немає в жодному календарі, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, свято, що лежить на межі юності та дорослого життя. Отримання диплому - це підсумок натхненної праці та сумлінного старання студентів і викладачів, підтримка батьків.  

Молоді, гарні, романтичні, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення своїх мрій і сподівань. Оптимісти і жартівники, розумниці і розумники, відверті і впевнені в собі, добрі і гарні, талановиті і успішні. Це вони, наші випускники спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування»  «Товарознавство і комерційна діяльність», «Готельно-ресторанна справа», «Виробництво харчової продукції» та кваліфіковані робітники «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів».

На щасливий професійний шлях випускників благословив батько випускника нашого коледжу,  нині студента  Львівського торговельно – економічного університету батько випускника - протоієрей Свято-Троїцького кафедрального собору Нецкар Микола Володимирович.

Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї!

Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)