Новини

Україна – моя Батьківщина!2018.06.11 16:20

7 червня відбувся відкритий виховний захід на тему: «Україна – моя Батьківщина».

Рідний  край … Він  починається  від  батьківського  порога, стежини, стрункої  тополі, твоїх воріт, з  барвінку, який  ніжно  стелиться  по  садочку.

Батьківщина  - це  не  тільки  Україна, а й рідна  домівка і  те місце, де  ти  народився і  виріс,  де  минули найкращі  роки  твого  життя.

Студенти груп ОФ-21, КК-31, ЗОП-2 продекламували вірші про Україну. Ще декілька років тому ми з вами не знали дуже багатьох слів, пов`язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум`я військових дій. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «Cлава Україні – Героям Cлава», а тепер ці слова набули нового змісту.

Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається наша армія.

Студенти урочисто вшанували пам`ять загиблого в АТО Помінкевича Сергія Петровича. Всі ми віримо, що скоро ми переможемо, бо правда на нашому боці і на нашу благословенну землю прийде мир. Від розуміння і любові кожного з нас залежатиме, яким буде майбутнє України. Нові часи, нові завдання, нові вимоги. Треба вірити, що настане час, коли наше життя наповниться щастям, спокоєм, теплом, хлібом і квітами, сподіваннями і радістю, працею і відпочинком – тим, що робить життя людське повноцінним. Щоб кожен з гордістю міг сказати: «Я – громадянин України». Для цього сьогодні потрібно головне – впевненість у силах свого народу і своїх власних, дружна робота і віра в її успіх, у майбутнє України.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)