Новини

ХV науково-практична студентська конференція у Львові2018.05.24 16:48

22 травня 2018 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася ХV науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки на тему “Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства”, на якій обговорено актуальні питання економічного розвитку національної економіки в умовах сучасних геополітичних й інформаційних трансформацій суспільства. Студенти коледжу подали на конференцію 3 наукові доповіді.

Студенти у своїх працях досліджували інновації у роздрібній торгівлі, готельно-ресторанному бізнесі; інноваційні підходи до технологій виробництва харчових продуктів.

Ректор університету, професор П. О. Куцик закликав молодих науковців до плідної наукової дискусії з обговорення актуальних проблем, що впливають на ефективну діяльність підприємств та запросив студентів після закінчення коледжу продовжити навчання в університеті.
Після урочистого вручення Дипломів НМЦ “Укоопосвіта” та сертифікатів для учасників конференції організували екскурсію історичними та культурними пам’ятками міста Лева.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)