Новини

Святкування Дня вишиванки2018.05.21 15:25

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, адміністрація, педагогічний колектив та студенти коледжу долучилися до святкування  Дня вишиванки.Це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. З цієї нагоди у національному вбранні прийшли всі працівники та студенти навчального закладу, що створило атмосферу свята.

У вестибюлі коледжу традиційно було організовано виставку народної вишивки, де представлено вироби мистецтва сучасні і давні автентичні. Кожен з учасників підійшов дуже творчо й оригінально до презентації вишитих робіт. Були показані вироби з бабусиної скрині, які занурили нас у прадавні віки  і сучасні вишиванки.

Мета заходу – показати, що народна вишивка – це мистецтво, яке розвивається, це величезне багатство нашого народу, створене впродовж віків талановитими народними майстринями. Наше завдання – не розгубити його, передати наступним поколінням.

Свято продемонструвало, що кожен із нас є справжнім українцем та налаштований на збереження спадщини духовної культури нашого народу, звичаїв й традицій, адже у культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Для нас – українців, це – вишиванка – духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

Вишиванка – символ, який єднає українців!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)