Новини

Бесіда на тему «Здоровий спосіб життя»2018.05.04 17:33

З метою профілактики негативних явищ у суспільстві, пропаганди здорового способу життя, усвідомлення студентами шкідливого впливу вживання алкоголю та наркотиків на організм людини, особливо підлітків, студентська рада коледжу організувала зустріч з волонтером ВОБФ «Переображення» Олексеюком Петром, який провів бесіду на тему «Здоровий спосіб життя».

Куріння, алкоголізм та наркоманія нині, на жаль, стають звичним явищем українського суспільства.  Тому волонтер благодійного фонду, який надає підтримку алкоголе- та  наркозалежним вважає своїм обов’язком на конкретних прикладах та життєвих історіях людей, які через це пройшли і яким вдалося позбутися шкідливих звичок та повернутися до нормального способу життя, попередити молодь про небезпеку цих залежностей. «Дивлячись на практичну сторону питання, ніхто з людей, які не вживали алкоголь, тютюн чи наркотики, про це ще не шкодували, на відміну від тих, хто його вживає. Тому вірю, що кожен зробить для себе відповідні висновки», - наголосив волонтер.

Зустріч пройшла у форматі дружньої  бесіди, студенти охоче йшли на контакт.

Для того, щоб молодь обирала здоровий спосіб життя варто більше інформувати її.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)