Новини

Екологічний квест2018.05.04 16:41

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

19.04.2018 р. серед студентів ІІ курсу було проведено екологічний квест, при­свячений одній з найбільш акту­альних тем сьогодення – забруд­ненню планети Земля.

За звання «Кращий знавець екологічних проблем» змагалися 4 команди.

Для студентів було розроблено маршрут, який складався із 5 станцій: Ерудит, Вустами дитини, Лісова галявина, Золоті розсипи смітників, Телефон.

Вболівальники отримали завдання намалювати екологічну листівку під назвою («Не брудни криниці, бо схочеш водиці»),  назву якої треба було відгадати, використовуючи секретну абетку,  а також вирішити кросворд.

За результатами змагань перемогу отримала команда групи ПТМ-21/2.


Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)