Новини

Чорнобиль не має минулого часу!2018.05.02 13:16

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська катастрофа. Тридцять два роки пройшло з того часу, як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС.

Щоб згадати про трагічну подію, яка чорною датою увійшла до літопису людської цивілізації, вшанувати пам`ять загиблих, віддати шану тим,  хто мужньо став у двобій з вогнем, брав участь у  ліквідації  наслідків Чорнобильської катастрофи у коледжі відбулись такі заходи:

24 квітня студенти коледжу відвідали Волинський краєзнавчий музей де відбулась зустріч з  учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  Рузаком Федором Володимировичем, головою добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» Луцького району, Навроцькою Зінаїдою Вікторівною, Матусевичем Сергійом Васильовичем. Вони поділилися спогадами про особливості роботи в період перебування на ЧАЕС.

25 квітня в холі коледжу було організовано фотодокументальну пересувну виставку «Чорнобильський слід на Волині. Наслідки аварії на ЧАЕС».

26 квітня в студенти групи БРФ-31/2 провели захід «Чорнобиль не має минулого часу».

Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам`яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони.

Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страш­ної аварії, перед живими, перед пам`яттю до часу померлих від радіаційного смерчу.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)