Новини

Виставка-інсталяція «Їсти, пити, хороше походити»2018.04.25 18:01

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки-інсталяції «Їсти, пити, хороше походити», що розповідає про шинок ХІХ ст. Студенти нашого коледжу другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали відкриття виставки.
Співробітник музею розповів про історію появи цього явища на наших теренах, що має вже тисячолітню історію, а також про різницю між шинком та корчмою, традиційні для тих часів страви, що подавали у тих же шинках. Було проведено порівняння між традиційним українським шинком та «питейним заведением» часів Російської імперії.
Відтворення напрацювань науковців було показано глядачам актором театру-студії «Гармидер» Дмитром Безвербним, який зумів повною мірою відтворити атмосферу тогочасного зібрання в шинках найперше з метою спілкування та обміну інформацією.

Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)