Новини

Конкурс «Здорове харчування – запорука молодості та краси»2018.04.20 10:45

18 квітня студенти нашого коледжу спеціальності «Харчові технології» взяли участь у конкурсі «Здорове харчування – запорука молодості та краси», який проходив на базі Луцького НТУ. Мета конкурсу - пропагування серед молоді здорового харчування для збереження свого здоров’я.

У конкурсі брала участь команда «Рататуй» Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ: капітан – Мартен Порохнавець (група КК-22), Денис Козак, Юлія Редькович, Наталія Кудінович та Надія Лук’янюк (група ХТ-31).

Конкурс розпочався першим завданням «Візитівка команди», в якому учасники у віршованій формі презентували свої команди. Домашнім завдання було  приготування корисної випічки, наша команда представила  смачні та корисні «Енергетичні батончики». Складання меню добового раціону здорового харчування на тиждень стала наступною частиною програми, у якому наша команда виборола перемогу. На звершення учасники приготували з наборів продуктів, запропонованих організаторами конкурсу, салати, під час якого судді оцінювали сервірування столу, смакові властивості та оригінальність оформлення виконаної страви.

Команда «Рататуй»  отримала перемогу у номінації «Найкраще меню на тиждень».

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)