Новини

Вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!2018.04.12 16:57

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято.

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво...

Головними атрибутами великоднього столу є яйця-крашанки,писанки, паски і сирні паски. Яйце – символ життя і чудесного воскресіння. В іконописі воскреслий Ісус був оточений сяйвом, схожим за формою на яйце. Крашанкам приписують цілющі властивості.

Студенти групи ТМ-31/2 провели виховний захід присвячений Дню Великодня. Кожна група коледжу оформила свою композицію в українському традиційному стилі: вишитими рушниками, святковими серветками, колоссям пшениці та глиняним посудом, що створило, безумовно, святкову атмосферу.Радували око писанки та запашні паски випечені власноручно студентами та учнями коледжу.

Вітальні слова та побажання висловили ведучі свята Курило Тетяна та Прокопчук Вадим.Ніжні українські мелодії подарувала присутнім КаліхМаряна. Дійство завершилося дегустацією святкової паски  різних рецептур.

Проведення такого заходу, ще раз засвідчило, як студенти люблять свою рідну землю, знають і шанують українські традиції.

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією. Зі святом Вас! Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)