Новини

Виставка пасхальних композицій2018.04.12 10:17

З нагоди святкування одного з найбільших християнських свят - Христового Воскресіння,  вже традиційно у фойє коледжу, демонструючи свої вміння, таланти та майстерність,  студенти представили тематичні композиції, кожна з яких є своєрідним витвором мистецтва. При цьому використали  безліч матеріалів, що гармонійно поєднувалися у єдине ціле.  Основні елементи великодніх композицій - фарбовані яйця, розписані та оздоблені бісером писанки, макети яєць створені з паперу та розмальовані фарбами,оздоблені пряжею, великодні кошики з пасками та крашанками, вишиті рушники,свічки ручної роботи,  вироби з лози,  первоцвіти, фігурки півників, курчат, весняних птахів, гілочки верби…

Немає нічого кращого декоративних прикрас, які створені власними руками.  Оригінальність композицій не лише чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією колориту, вони містять генетичну пам’ять українського народу, глибоку символіку, що дійшла до нас та єднає з традиціями минулого.

Заходи такого характеру сприяють вихованню в студентів поваги до культурної спадщини своєї країни, формуванню естетичних смаків, національної свідомості, високих духовних цінностей, збереження та популяризації українського мистецтва, народної творчості, що сприяє встановленню зв’язку між поколіннями.

Хочеться подякувати викладачам і студентам, які приклали чимало зусиль до створення Великодніх композицій та подарували усім присутнім хороший настрій, естетичне задоволення  та яскраві емоції!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)