Новини

Лекція на тему питань міжнародного співробітництва2018.03.29 16:03

В рамках тижня циклової комісії, 26 березня компетентний, творчий та ініціативний викладач історії Луцького кооперативного коледжу та член Ради Правління ВКО ВУТ "Просвіта" Ключук Юлія Миколаївна провела цікаву та змістовну лекцію на тему  із складних питань міжнародного співробітництва «Особливості розвитку українсько-польський відносин у період незалежності».

Викладач Ключук Ю. М., висвітлила у лекції ряд проблем, які гостро поставали у досліджуваний період. Особливий акцент було зроблено на питаннях регіонального співробітництва, так як це стосується безпосередньо  волинян. Важливо, що проблема міжнаціонального порозуміння та єднання була розглянута різносторонньо, так як відгомін важких сторінок історії дається в знаки і нині.

Наш заклад тісно співпрацює із товариством «Просвіта», постійно підтримує різні ініціативи та активно долучається до їх реалізації. Члени Ради правління ВКО ВУТ «Просвіта» Стрільчук Л.В.  та Каліщук О.М., радо погодилися відвідати відкриту лекцію. Окрім активної громадської роботи, вони є провідними фахівцями із вузькопрофільної тематики польсько-українських відносин. Просвітяни звернулися із вітальним словом та високо оцінили важливість співпраці із коледжем. Членами товариства був започаткованих проект «Тільки правда нам важлива», який має на меті виявлення та належне пошанування поховань українців та поляків у роки Другої світової війни. Тема лекції тісно пов’язана із просвітянським проектом, а тому отримала схвальні відгуки від високоповажних науковців. Загалом, питання міждержавних відносин України та Польщі не залишило байдужими нікого. Студенти на викладачі з інтересом слухали лекцію та активно долучалися до обговорення.

Переглянути лекцію Ви матимете змогу  на телеканалі "Аверс" в рамках проекту «Знай більше».

Хотілося б побажати Юлії Миколаївні успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках і, звісно, якомога швидше захистити дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата! 

Переглянути фотогалерею

Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)