Новини

Всесвітній день поезії2018.03.22 16:55

21 березня в Україні та багатьох країнах світу з нагоди Всесвітнього дня поезії проходять літературні вечори, фестивалі, презентації нових книг. Про філософію життя важко говорити мовою щоденної прози, набагато виразніше про це промовляє поезія. Поезія - це  чарівна  скрипка,  у  яку  закохуються  багато  людей, незважаючи  на  вік,  професію,  національність.  Вона надихає, звеличує, штовхає на подвиги.

Тому до цієї визначної дати  з метою виховання у молоді любові до поезії, літератури, ознайомлення з творчістю місцевих майстрів поетичного слова в актовій залі нашого коледжу відбувся виховний захід «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (Ліна Костенко).

Студенти і викладачі мали змогу занурились у прекрасний світ  поезії. Вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Лесі Кос під супровід музики, декламували студенти коледжу: Федчик Олеся, Шамбора Надія, Ткачук Наталія, Жогло Максим, Вовк Мар`яна, Назарук Христина. Присутні мали змогу насолодитися піснею під чарівні звуки бандури пролунала пісня «Горе долом ходжу» в обробці Лариси Рихлюк та авторська пісня «Присвята» у виконанні Наталії Лосєвої. Прекрасний «Вальс» виконали Поварчук Софія та Марчук Олег.

Що може бути краще, ніж поезія? Особливо тоді, коли гарні, милозвучні слова  ллються з уст талановитого автора. Серед гостей заходу були поети Волинського краю, члени літературної студії «Зорі над Стиром»: Лукія Василевська, Наталія Бугай, Ксенія  Дубровкіна. Це майстри слова, які вміють карбувати прозу, розтривожити душу, примусити лю­дину відгукнутися, віднайти сховані у кожному з нас глибини. Представники літературної студії спілкувалися зі студентською молоддю, міркували про поезію та сенс творчості взагалі.

Ця зустріч музики і поезії залишила яскраве враження у студентів.  Адже бурхливе джерело поезії наповнює наші серця безмежною блакиттю, дарує натхнення та гарний настрій.

Щиро вітаємо всіх з цим чудовим святом! Нехай слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов`ю, а світ навколо роблять кращим. Хай живе вічна і прекрасна ПОЕЗІЯ!

Переглянути фотогалерею
Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)