Новини

Всесвітній день поезії2018.03.22 16:55

21 березня в Україні та багатьох країнах світу з нагоди Всесвітнього дня поезії проходять літературні вечори, фестивалі, презентації нових книг. Про філософію життя важко говорити мовою щоденної прози, набагато виразніше про це промовляє поезія. Поезія - це  чарівна  скрипка,  у  яку  закохуються  багато  людей, незважаючи  на  вік,  професію,  національність.  Вона надихає, звеличує, штовхає на подвиги.

Тому до цієї визначної дати  з метою виховання у молоді любові до поезії, літератури, ознайомлення з творчістю місцевих майстрів поетичного слова в актовій залі нашого коледжу відбувся виховний захід «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (Ліна Костенко).

Студенти і викладачі мали змогу занурились у прекрасний світ  поезії. Вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Лесі Кос під супровід музики, декламували студенти коледжу: Федчик Олеся, Шамбора Надія, Ткачук Наталія, Жогло Максим, Вовк Мар`яна, Назарук Христина. Присутні мали змогу насолодитися піснею під чарівні звуки бандури пролунала пісня «Горе долом ходжу» в обробці Лариси Рихлюк та авторська пісня «Присвята» у виконанні Наталії Лосєвої. Прекрасний «Вальс» виконали Поварчук Софія та Марчук Олег.

Що може бути краще, ніж поезія? Особливо тоді, коли гарні, милозвучні слова  ллються з уст талановитого автора. Серед гостей заходу були поети Волинського краю, члени літературної студії «Зорі над Стиром»: Лукія Василевська, Наталія Бугай, Ксенія  Дубровкіна. Це майстри слова, які вміють карбувати прозу, розтривожити душу, примусити лю­дину відгукнутися, віднайти сховані у кожному з нас глибини. Представники літературної студії спілкувалися зі студентською молоддю, міркували про поезію та сенс творчості взагалі.

Ця зустріч музики і поезії залишила яскраве враження у студентів.  Адже бурхливе джерело поезії наповнює наші серця безмежною блакиттю, дарує натхнення та гарний настрій.

Щиро вітаємо всіх з цим чудовим святом! Нехай слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов`ю, а світ навколо роблять кращим. Хай живе вічна і прекрасна ПОЕЗІЯ!

Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)