Новини

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка2018.03.12 14:42

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, у фойє коледжу відбулося вшанування найвеличнішої постаті нашого народу – геніального поета, талановитого художника, відомого у всьому світі.

Шевченко – духовний лідер та національний пророк  українського  народу. Саме він стояв у витоків української держави, він заклав підґрунтя для майбутнього розвитку нашої нації.

Викладачі спільно зі  студентами організували виставку, на якій  експонуються різноманітні видання «Кобзаря», копії малюнків та рукописів, вишиті та різьблені по дереву портрети Т. Г. Шевченка, підібрано літературу, що розкриває його творчий та життєвий шлях, спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Експозиція виставки дає можливість ознайомитися із сторінками життя та діяльності Тараса Шевченка, його духовними цінностями та світоглядними орієнтирами, людьми з оточення поета, образами його творів і простежити вплив творчості Кобзаря на розвиток всієї української культури. Адже його життя було подвигом,  незважаючи ні на які перешкоди, переслідування, злидні і нещастя, Тарас Шевченко не лише проніс своїм життєвим шляхом неосяжну любов до своєї Батьківщини, а й зумів вистояти, зберегти в своїй душі незгасиме поетичне полум’я, залишивши для нащадків пророчі твори, які не втрачають актуальності навіть через  століття після їх написання.Поряд з цим демонстрували відеофільми про життя Кобзаря, декламували його поезію,  пісні на вірші Шевченка.

Основне завдання, яке ставили перед собою організатори виставки - це допомогти студентам глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)