Новини

Міжнародний жіночий день2018.03.12 14:20

Березень – весна, сонце, надія! Саме на весні ми вшановуємо жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки жінкам світ наповнюється любов’ю, добром та надією.  

Напередодні Міжнародного жіночого дня студенти традиційно підготували святковий концерт «А жінка в світ приходить до любові». Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок. 

З вітальним словом виступила  директор  коледжу Цвек Олена  Володимирівна, яка також вручила  почесні грамоти найкращим викладачам, працівникам та студенткам коледжу.

Піснями, віршами, танцювальними композиціями учасники святкового концерту зачарували аудиторію та вітали усю найкращу половину людства - жінок.

Студентська рада коледжу підготувала святкові листівки з нагоди свята, щоб зробити приємність викладачам. Несподіванкою був пісенний дарунок від випускниці 2013 р. Миронюк Дани.

Колектив коледжу вдячний усім учасникам святкового дійства  за естетичне задоволення та хороший настрій від виступу учасників святкового концерту.

Переглянути фотогалерею


Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)