Новини

Нові інформаційні технології управління бізнесом2018.03.02 12:22

21 лютого 2018 року голова циклової комісії економічних дисциплін к.е.н. Ольга Петрівна Сашко взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка була організована ГО «Спілка Автоматизаторів Бізнесу».

Конференція дала можливість представникам освітніх закладів ознайомитись з новими інформаційними технологіями у обліку, менеджменті, бізнесі, підприємницькій діяльності. Учасники обмінялися практичним досвідом викладання сучасних інформаційних технологій та можливістю їх застосування в підготовці фахівців.

Найбільший інтерес у присутніх викликали питання пов’язані з проблематикою зближення та взаємопроникнення управлінських та облікових понять (проблема взаєморозуміння менеджера та бухгалтера) та  впровадження елементів дуальної освіти для набуття фахових компетенцій студентами економічних спеціальностей.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)