Новини

Зимовий випуск кваліфікованих робітників 20182018.02.27 15:57

23лютого 2018 року у коледжі відбувся зимовий випуск кваліфікованих робітників зі спеціальностей «Кухар. Кондитер», «Офіціант. Бармен». У житті хороший час завжди пролітає швидко. Так само швидко пролетів час навчання сьогоднішніх випускників у коледжі. Швидко промайнув час у стінах коледжу, сповнений нових вражень і цікавого навчання за обраною професією.

Отримані дипломи - це підсумок наполегливої праці учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання, щоденна підтримка батьків. Окрім дипломів кваліфікованого робітника директор коледжу Цвек Олена Володимирівна вручила подяки за високі успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу Будник Дар’ї та Хазанюк Марії (група КК-41, професія «Кухар. Кондитер», Бурі Марії та Чеб Катерині (група ОБ-32, професія «Офіціант. Бармен»).

Знання - вища краса в людині.

Знання - скарб таємний.

Знання дарує радість і славу.

  Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)