Новини

Міжнародний день рідної мови2018.02.26 16:04

Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку   21 лютого, починаючи з 2000 року. Це свято проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року з метою захисту мовної та культурної багатоманітності. Тема Міжнародного дня рідної мови 2018 року: “Збереження лінгвістичної різноманітності та просування багатомовності”.

Мова є найбільш потужним інструментом збереження та розвитку нашої культурної спадщини в її матеріальних і нематеріальних формах. Будь-яка діяльність, спрямована на сприяння поширенню рідної мови допоможе не лише лінгвістичній різноманітності та багатомовності, а й більш повному розумінню мовних і культурних традицій у всьому світі, а також солідарності на основі розуміння, толерантності та діалогу.

Саме у цей день на базі Луцького базового медичного коледжу відбувся ІІ етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. Олімпіада проводилася з навчальної дисципліни «Українська мова» для студентів другого курсу, які здійснюють підготовку на основі базової загальної середньої освіти. Наш коледж представляла  Дух Ольга.  Одночасно з олімпіадою  проводилося засідання обласного методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.


Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)