Новини

Зимовий випуск 20182018.01.29 10:45

26 січня 2018 року у коледжі відбувся черговий випуск молодших спеціалістів наступних спеціальностей в тому числі і скороченої форми навчання: «Виробництво харчової продукції» «Готельне обслуговування»,  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,  «Ресторанне обслуговування».

Випускників привітали директор коледжу - Цвек Олена Володимирівна, ректор Львівського торговельно-економічного університету – Куцик Петро Олексійович, голова правління Волинської облспоживспілки – Кандиба Марта Іванівна та її заступник – Завацька Світлана Олександрівна. Також серед гостей дійства були батьки, друзі, викладачі та адміністрація закладу.

Отримання диплому - це підсумок натхненної праці та сумлінного старання студентів і викладачів, підтримка батьків. Про кожного випускника можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання в коледжі вони показали себе багатосторонніми особистостями. Приємно, що серед випускників були і такі, які отримали диплом з відзнакою: Герман Анна, Кремельська Мар`яна, Мельник Надія та КравецьОльга.

Маємо надію, що кожна молода людина, як отримала диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів, буде конкурентоспроможною на ринку праці, віднайде себе та досягне стрімких успіхів у своїй професійній діяльності. Вже завтра перед ними відкриються нові, незвідані шляхи, але кожен із них обере свій особистий життєвий шлях.

Хай щедрим на добро та радість буде Ваше майбуття, а удача буде Вашим вірним супутником на нелегкій життєвій дорозі. В добру путь,  успіхів Вам, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)