Новини

Зимовий випуск 20182018.01.29 10:45

26 січня 2018 року у коледжі відбувся черговий випуск молодших спеціалістів наступних спеціальностей в тому числі і скороченої форми навчання: «Виробництво харчової продукції» «Готельне обслуговування»,  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,  «Ресторанне обслуговування».

Випускників привітали директор коледжу - Цвек Олена Володимирівна, ректор Львівського торговельно-економічного університету – Куцик Петро Олексійович, голова правління Волинської облспоживспілки – Кандиба Марта Іванівна та її заступник – Завацька Світлана Олександрівна. Також серед гостей дійства були батьки, друзі, викладачі та адміністрація закладу.

Отримання диплому - це підсумок натхненної праці та сумлінного старання студентів і викладачів, підтримка батьків. Про кожного випускника можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання в коледжі вони показали себе багатосторонніми особистостями. Приємно, що серед випускників були і такі, які отримали диплом з відзнакою: Герман Анна, Кремельська Мар`яна, Мельник Надія та КравецьОльга.

Маємо надію, що кожна молода людина, як отримала диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів, буде конкурентоспроможною на ринку праці, віднайде себе та досягне стрімких успіхів у своїй професійній діяльності. Вже завтра перед ними відкриються нові, незвідані шляхи, але кожен із них обере свій особистий життєвий шлях.

Хай щедрим на добро та радість буде Ваше майбуття, а удача буде Вашим вірним супутником на нелегкій життєвій дорозі. В добру путь,  успіхів Вам, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

Переглянути фотогалерею
Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)