Новини

Різдвяний вертеп2018.01.05 10:59

Наближається чарівна різдвяна пора. Очікування чудесної ялинки, виконання бажань, відчуття особливого, неповторного свята ... Це одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття.

Кожна культурна спадщина є багаторічним, віковим нашаруванням звичаїв, традицій. Саме вони становлять основу культури, творячи разом з нею суцільний моноліт, який виокремлює і творить різнобарвну гаму різних народностей. На розвиток сучасного мистецтва, зокрема театрального, на українських землях великий вплив мав розвиток і поширення вертепу. 

Яке Різдво без української колядки та вертепу? На Різдво в кожному домі колядують, адже «Нова радість стала» – Христос народився,  Славіте його! Коли уся родина зібралася за святковим столом від хати до хати іде вертеп, лунає  веселий гомін коляди!

З метою відродження українських, національних традицій та звичаїв, висвітлення українських  різдвяних обрядів, духовної цінності свята студенти групи ЗОП-2 разом з куратором групи Цвек О.В., напередодні Різдва Христового привітали педагогічний та студентський колектив коледжу з цим світлим святом. Звучали колядки, вітання та віншування. Студенти групи продемонстрували свої акторські здібності та подарували усім присутнім гарний передноворічний настрій!

По закінченні театралізованого дійства «Різдвяний вертеп» - нагородою для учасників стали усмішки глядачів, вибух оплесків та солодкі подарунки від адміністрації коледжу.

Переглянути фотогалерею 

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)