Новини

Різдвяний вертеп2018.01.05 10:59

Наближається чарівна різдвяна пора. Очікування чудесної ялинки, виконання бажань, відчуття особливого, неповторного свята ... Це одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття.

Кожна культурна спадщина є багаторічним, віковим нашаруванням звичаїв, традицій. Саме вони становлять основу культури, творячи разом з нею суцільний моноліт, який виокремлює і творить різнобарвну гаму різних народностей. На розвиток сучасного мистецтва, зокрема театрального, на українських землях великий вплив мав розвиток і поширення вертепу. 

Яке Різдво без української колядки та вертепу? На Різдво в кожному домі колядують, адже «Нова радість стала» – Христос народився,  Славіте його! Коли уся родина зібралася за святковим столом від хати до хати іде вертеп, лунає  веселий гомін коляди!

З метою відродження українських, національних традицій та звичаїв, висвітлення українських  різдвяних обрядів, духовної цінності свята студенти групи ЗОП-2 разом з куратором групи Цвек О.В., напередодні Різдва Христового привітали педагогічний та студентський колектив коледжу з цим світлим святом. Звучали колядки, вітання та віншування. Студенти групи продемонстрували свої акторські здібності та подарували усім присутнім гарний передноворічний настрій!

По закінченні театралізованого дійства «Різдвяний вертеп» - нагородою для учасників стали усмішки глядачів, вибух оплесків та солодкі подарунки від адміністрації коледжу.

Переглянути фотогалерею 

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)