Новини

Засідання гуртка бухгалтерського обліку2017.12.20 12:17

19 грудня відбулося чергове засідання гуртка бухгалтерського обліку. Темою дослідження було «Стан та перспективи страхового ринку України».

Основною метою роботи гуртка було обговорення стану і особливості структури страхового ринку України та зокрема Волинської області, його актуальні проблеми, негативні і позитивні сторони страхового ринку, перспективи розвитку в подальшому щодо його вдосконалення.

В роботі гуртка брали участь студенти групи ОФ-21/2; керівник гуртка з бухгалтерського обліку,  кандидат економічних наук  Сашко Ольга Петрівна; голова циклової комісії економічних дисциплін, викладач спецдисциплін Цвек Олена Володимирівна.

На засіданні було розглянуто такі актуальні питання:

«Характеристика страхового ринку України» - Дейнека Вікторія розкрила особливості, структуру та стан  сучасного страхового ринку в Україні;

«Страховий ринок Волинської області» - Моніч Оксана вказала на засади та порядок роботи, загальні принципи, стан і структуру страхового ринку у Волинській області;

«Перспективи розвитку страхового ринку України» - Московчук Наталія інформувала про перспективи та особливості розвитку страхового ринку України, висвітлила його негативні та позитивні сторони.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)