Новини

Андріївські вечорниці2017.12.15 13:48

Свято Андрія вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа і був покровителем жителів України.   Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці, з якими пов`язано безліч неординарних звичаїв. З плином часу несуттєво змінюються деякі обряди, однак традиція відзначати свято Андрія жива до сих пір. 

Студенти нашого коледжу теж намагаються зберегти і  відновити звичаї і традиції українського народу, оскільки хто не пам`ятає минулого, немає майбутнього.

13 грудня  у коледжі відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких є хорошою традицією. Викладачі, студенти  та батьки  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів.

Усі присутні мали змогу поринути у цікавий світ українських традицій: щедра гостина,  веселі та запальні танці, душевна українська пісня, ворожіння, калита…

Багато творчих зусиль доклала до організації та проведення Андріївських вечорниць викладач коледжу Моргун С.В. разом зі студентами своєї групи – ЗОП-3.

Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплі спогади. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які викладач готувала і випікала разом з студентами на лабораторних заняттях з дисципліни «Технологія  приготування їжі».

Студенти коледжу ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам`ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам`ятаючи наше славне минуле.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)