Новини

Міс та Містер коледжу - 20172017.12.12 12:53

Студентська рада коледжу організувала і провела феєричне свято краси, грації, вишуканості сили та харизматичності «Міс та Містер коледжу - 2017». У конкурсі брали участь найвродливіші, найпривабливіші дівчата нашого коледжу, а також найсміливіші та найхаризматичніші  хлопці,  які не побоялися  поборотися за титул «Міс та Містер коледжу». Це студенти нового набору: Троянчук Богдана, Ткачук Наталія, Цихоцька Інна, Лизун Тетяна, Лісовець Аліна, Хлистюк Віталій, Найдюк Михайло, Трофімчук Владислав, Некритюк Максим, Читкайло Іван, Мороз Назарій

Конкурсанти змагалися у різних конкурсах: «Візитна картка», «Дефіле», «Інтелектуальний», «Стиль і мода», конкурс талантів .

Конкурсна програма розпочалася з «Візитної картки» – представлення учасників. І основним критерієм оцінювання було вміння триматися на сцені, впевненість, гармонійність та цілісність образу, уміння “подати” себе.

Наступний конкурс «Стиль і мода», передбачав демонстрування конкурсантами стилю «Денім»,  показавши при цьому, наскільки мода є невід`ємною  частиною від цілісності образу, яким чином вона надає  впевненості, можливість проявити себе.

«Інтелектуальний» конкурс передбачав  оцінювання  інтелекту учасників,  адже як говорив Авраам Лінкольн: «Зовнішня краса не віддільна від внутрішньої». Тому основним критерієм при виставленні балів були наступні показники:   оригінальність відповіді, комунікативність, ступінь ораторського мистецтва.

Конкурс «Домашнє завдання» для юнаків полягав у вмінні в екстрених ситуаціях зробити макіяж дівчатам, яких їм необхідно було запросити із залу. Під час конкурсу наші хлопці  виступити у ролі візажистів і продемонстрували присутнім макіяж від сильної половини людства. Натомість дівчата у конкурсі «Домашнє завдання»  демонстрували таланти. Кожна з них показала світ своїх захоплень, виявивши   максимум творчості та індивідуальності. Дуже цікаво було спостерігати, як  дівчата відкривалися з подачею свого таланту. Адже кожна з них по-своєму талановита.

Поки учасники готувалися до конкурсів у перервах глядачів розважали музично – танцювальною програмою студенти коледжу: Савосюк Оксана, Міщук Інесса та Підскорбна Мар`яна.

В заключному дефіле учасниці вийшли на сцену у елегантних вечірніх сукнях, а хлопці у стильних костюмах. Перед глядачами  були справжні леді -  красиві, жіночні,   граційні та впевнені, ділові, мужні юнаки. Конкурсантам вдалося переконали, що кожен з них гідний почесного звання «Міс та Містер коледжу - 2017».

Глядачі теж були активними учасниками відбору і титул  «Міс та Містер глядацьких симпатій»  здобули Читкайло Іван та Лісовець Аліна.

Оцінювали конкурсантів журі, яке складалося з представників адміністрації: директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна, заступник директора з навчальної роботи Плісак Світлана Валентинівна та членів Студентської ради: Голови студради – Федчик Олесі та її заступника Голуба Романа.

Після тривалої і складної боротьби  члени журі визначилися із номінаціями конкурсу і визначило переможців титул «Міс та Містер коледжу - 2017» здобули Лісовець Аліна та Читкайло Іван. Думки членів журі і глядачів залу співпали.

У номінаціях «Перша Віце – міс» та «Перший Віце – Містер» перемогли Лизун Тетяна та Хлистюк Віталій.

Незалежно від того, хто переміг, одне ми можемо сказати з упевненістю – всі учасники конкурсу, без винятку, гідні цього звання!

Переглянути фотогалереюОголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)