Новини

Міс та Містер коледжу - 20172017.12.12 12:53

Студентська рада коледжу організувала і провела феєричне свято краси, грації, вишуканості сили та харизматичності «Міс та Містер коледжу - 2017». У конкурсі брали участь найвродливіші, найпривабливіші дівчата нашого коледжу, а також найсміливіші та найхаризматичніші  хлопці,  які не побоялися  поборотися за титул «Міс та Містер коледжу». Це студенти нового набору: Троянчук Богдана, Ткачук Наталія, Цихоцька Інна, Лизун Тетяна, Лісовець Аліна, Хлистюк Віталій, Найдюк Михайло, Трофімчук Владислав, Некритюк Максим, Читкайло Іван, Мороз Назарій

Конкурсанти змагалися у різних конкурсах: «Візитна картка», «Дефіле», «Інтелектуальний», «Стиль і мода», конкурс талантів .

Конкурсна програма розпочалася з «Візитної картки» – представлення учасників. І основним критерієм оцінювання було вміння триматися на сцені, впевненість, гармонійність та цілісність образу, уміння “подати” себе.

Наступний конкурс «Стиль і мода», передбачав демонстрування конкурсантами стилю «Денім»,  показавши при цьому, наскільки мода є невід`ємною  частиною від цілісності образу, яким чином вона надає  впевненості, можливість проявити себе.

«Інтелектуальний» конкурс передбачав  оцінювання  інтелекту учасників,  адже як говорив Авраам Лінкольн: «Зовнішня краса не віддільна від внутрішньої». Тому основним критерієм при виставленні балів були наступні показники:   оригінальність відповіді, комунікативність, ступінь ораторського мистецтва.

Конкурс «Домашнє завдання» для юнаків полягав у вмінні в екстрених ситуаціях зробити макіяж дівчатам, яких їм необхідно було запросити із залу. Під час конкурсу наші хлопці  виступити у ролі візажистів і продемонстрували присутнім макіяж від сильної половини людства. Натомість дівчата у конкурсі «Домашнє завдання»  демонстрували таланти. Кожна з них показала світ своїх захоплень, виявивши   максимум творчості та індивідуальності. Дуже цікаво було спостерігати, як  дівчата відкривалися з подачею свого таланту. Адже кожна з них по-своєму талановита.

Поки учасники готувалися до конкурсів у перервах глядачів розважали музично – танцювальною програмою студенти коледжу: Савосюк Оксана, Міщук Інесса та Підскорбна Мар`яна.

В заключному дефіле учасниці вийшли на сцену у елегантних вечірніх сукнях, а хлопці у стильних костюмах. Перед глядачами  були справжні леді -  красиві, жіночні,   граційні та впевнені, ділові, мужні юнаки. Конкурсантам вдалося переконали, що кожен з них гідний почесного звання «Міс та Містер коледжу - 2017».

Глядачі теж були активними учасниками відбору і титул  «Міс та Містер глядацьких симпатій»  здобули Читкайло Іван та Лісовець Аліна.

Оцінювали конкурсантів журі, яке складалося з представників адміністрації: директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна, заступник директора з навчальної роботи Плісак Світлана Валентинівна та членів Студентської ради: Голови студради – Федчик Олесі та її заступника Голуба Романа.

Після тривалої і складної боротьби  члени журі визначилися із номінаціями конкурсу і визначило переможців титул «Міс та Містер коледжу - 2017» здобули Лісовець Аліна та Читкайло Іван. Думки членів журі і глядачів залу співпали.

У номінаціях «Перша Віце – міс» та «Перший Віце – Містер» перемогли Лизун Тетяна та Хлистюк Віталій.

Незалежно від того, хто переміг, одне ми можемо сказати з упевненістю – всі учасники конкурсу, без винятку, гідні цього звання!

Переглянути фотогалереюОголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)