Новини

Екскурсія у Волинський Апеляційний суд2017.12.12 12:22

Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 "Про Всеукраїнський тиждень права" Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в память проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Розпорядженням Уряду передбачено проведення Всеукраїнського тижня права 08-13 грудня 2017 року.

В рамках тижня правового виховання та з метою покращення довіри підростаючого покоління до судової системи, підвищення рівня освіти та ознайомлення з принципами судочинства заступник директора коледжу з ГОВ Трушевська О.І. разом студентами коледжу 6 грудня 2017р. відвідали   Волинський Апеляційний суд.

Студенти коледжу набули додаткових знань  у царині захисту прав людини і громадянина України судовими органами.  Прес – секретар суду Ярема Іванна Валеріївна розпочала екскурсію з історії створення суду, розповіла про будівництво приміщення, в якому зараз розміщується суд, провела змістовну екскурсію музеєм  історії становлення судової влади на Волині – першого такого музею в Україні. Найцікавішим було те, що нам дозволили бути присутніми на судових процесах, під час яких розглядали кримінальні справи, таким чином безпосередньо спостерігати процедуру проведення засідання суду.

На заняттях  правничих дисциплін значна увага приділяється вивченню системи судової влади України, відвідавши Апеляційний суд Волинської області,  студенти  мали змогу побачити, як працює ця установа зсередини.

Висловлюємо подяку працівникам суду за цікаву та змістовну зустріч.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)