Новини

Зустріч студентів з виробниками регіону2017.12.05 12:47

30 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів з виробниками регіону на тему: «Бренди, якими пишається Волинь», яку організувала і провела викладач вищої категорії Цехош Н.О.

Молочна  продукція торгової марки «УгринівМолоко» уже припала до смаку багатьом волинянам. Виробляється вона на одному з кращих молокозаводів області, який функціонує на базі приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Шевченка, яке  діє у селі Угринів Горохівського району вже понад десять років. Про особливості роботи підприємства в умовах конкуренції, про те як народжується молоко та його шлях від поля до споживача розповіла менеджер Лариса Ярославівна 

«Медова хата» – це не просто торгова марка, а Центр традиційної української культури, справжній осередок давньої волинської мудрості, де у найдрібніших деталях розкажуть, як вживати та лікуватися продуктами бджільництва. Про секрети бджільництва розповіла родина пасічників Антон та  Марія Шотік.

«Хліб – це не тільки чорне і біле», переконаний голова правління ПАТ "Теремно Хліб" Андрій Тищенко. Про оновлений бренд, про «50 відтінків Теремно» і те тільки, ми говорили з Зомбер Наталією Анатоліївною, менеджером з персоналу.

У легкій невимушеній атмосфері пролетіла зустріч. У студентів було безліч питань.

Новий формат спілкування сподобався і гостям. Дякуємо учасникам зустрічі. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)