Новини

Зустріч студентів з виробниками регіону2017.12.05 12:47

30 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів з виробниками регіону на тему: «Бренди, якими пишається Волинь», яку організувала і провела викладач вищої категорії Цехош Н.О.

Молочна  продукція торгової марки «УгринівМолоко» уже припала до смаку багатьом волинянам. Виробляється вона на одному з кращих молокозаводів області, який функціонує на базі приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Шевченка, яке  діє у селі Угринів Горохівського району вже понад десять років. Про особливості роботи підприємства в умовах конкуренції, про те як народжується молоко та його шлях від поля до споживача розповіла менеджер Лариса Ярославівна 

«Медова хата» – це не просто торгова марка, а Центр традиційної української культури, справжній осередок давньої волинської мудрості, де у найдрібніших деталях розкажуть, як вживати та лікуватися продуктами бджільництва. Про секрети бджільництва розповіла родина пасічників Антон та  Марія Шотік.

«Хліб – це не тільки чорне і біле», переконаний голова правління ПАТ "Теремно Хліб" Андрій Тищенко. Про оновлений бренд, про «50 відтінків Теремно» і те тільки, ми говорили з Зомбер Наталією Анатоліївною, менеджером з персоналу.

У легкій невимушеній атмосфері пролетіла зустріч. У студентів було безліч питань.

Новий формат спілкування сподобався і гостям. Дякуємо учасникам зустрічі. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)