Новини

Випуск кухарів-кондитерів 20172017.12.01 18:15

30 листопада 2017 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулася значна подія –  31 випускник  отримав диплом кваліфікованого робітника.   Ці молоді люди отримали затребувану професію на ринку праці області - професію «Кухаря. Кондитера».

За період навчання у коледжі вони проявили себе як висококваліфіковані фахівці, заявили про себе у  різноманітних професійних конкурсах. Шість випускників одержали дипломи державного зразка із відзнакою: Коробко Оксана, Котяш Сергій, Кутас Катерина, Литвин Володимир, Мацола Іванна, Ятчук Юлія.

З цією важливою подією володарів новеньких дипломів привітала директор коледжу Наталія Степанівна Стрільчук.

З теплими побажаннями до випускників звернулася куратор групи – Ольга Василівна Шевчук.

Багато випускників за активну участь у громадському  житті та сумлінне відношення до навчання отримали подяки. Адміністрація коледжу відзначила подяками Юлію Ятчук та Володимира Литвина за активну участь у конкурсах професійної майстерності та у підготовці до фестивалю «Бурштинова осінь 2017»

Вітаємо всіх випускників зі святом, бажаємо  наполегливості в подальшому навчанні, здоров’я, успіхів, кар’єрного росту, щастя, миру. І найголовніше – знайти своє місце у житті та відбутись як майстри своєї справи.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)