Новини

Студентська науково-практична конференція2017.11.24 15:47

23 листопада у коледжі було проведено студентську наукову-практичну конференцію на тему «Інноваційні форми та напрями розвитку торгівлі та готельно-ресторанного господарства».

Основною метою конференції було обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасності, а також поширення знань та об`єднання зусиль студентів щодо вдосконалення інноваційної діяльності підприємств.

На конференції були зачитані наступні доповіді:

1. «Як маніпулюють споживачами у супермаркетах?» (доповідач - студент групи РО-31/2 Герасимов Дмитро; науковий керівник - Цехош Н.О.)

2. «Вплив устаткування закладу ресторанного господарства на його ефективну діяльність» (доповідач – студентка групи РО-31/2 Демчук Наталія; науковий керівник - Чміль О.В)

3. «Мода майбутнього – «розумні» вироби, які перевернули світ» (доповідач – студентка групи ТКД-31/2 Бугайчук Вероніка; науковий керівник - Хлопук О.С.)

4. «Сучасні тенденції формування асортименту рибних пресервів» (доповідач – студентка групи ТМ-31/2 Парфенюк Анна; науковий керівник – Потапюк Л.П.)

5. «Інноваційні готелі світу» (доповідач – студентка групи ГРС-21/2 Савосюк Оксана; науковий керівник Ляшук О.С.)

У роботі конференції взяли участь студенти коледжу. Усі учасники були нагороджені сертифікатами.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)